Hakkımızda!

www.elitokotomotiv.com.tr

Elitok Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; 1978 yılından itibaren sektörün içinde elde edinilen meslek deneyimi ile "KAZIM ELİTOK" tarafından, 1995 yılında kurulmuştur. Fiat traktör yedek parça toptan satışıyla faaliyetine başlayan firmamız, 2003 yılından itibaren Fiat-Iveco-Otoyol ve diğer hafif ticari araç grubuna yönelmiştir.

Başlangıçta sadece yedek parça toptan satışı ve ihracatıyla sürdürülen çalışmalara ilave olarak; piyasalarda var olan uygun fiyat, kaliteli ürün, hızlı sevkiyat beklentileri gözönünde bulundurularak, 2005 yılından itibaren dlf markası ile yedek parça üretimine başlanmıştır. İlk ürünlerimiz DLF markası ile fren, debriyaj merkez ve silindirleri olmuştur. İç ve dış pazardan gelen taleplerle birlikte diğer talaşlı imalat parçaları ve saç parça çeşitleri de üretim portfoyüne dahil edilmiştir.

Iveco, Fiat, Om, Otoyol yedek parçalarının DLF markası ile üretimini yapmakta olan firmamız, bunların yanı sıra diğer markalara ait ürünleri de zengin çeşit ve uygun fiyatlarla stoklarında bulundurmaktadır. Dürüst çalışma, samimiyet, yenilik ve güncelliği ön plana alan Elitok Otomotiv yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda güvenilir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.